Ustawienia

pochmurno

KADRA PEDAGOGICZNA

mgr Małgorzata Juraszczyk- dyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Woryna – wicedyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany, język angielski

mgr Katarzyna Dziwoki – nauczyciel dyplomowany/urlop zdrowotny/

mgr Bożena Nosiadek – nauczyciel dyplomowany, język angielski

mgr Elżbieta Traczyk – nauczyciel dyplomowany /urlop zdrowotny/

mgr Magdalena Pawliczek – nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Mrozek – nauczyciel mianowany, język angielski /urlop macierzyński/

mgr Magdalena Porwoł – nauczyciel mianowany

mgr Monika Rasimowicz  – nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Konieczny – nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Szulik – nauczyciel kontraktowy

mgr Aneta Urban – nauczyciel kontraktowy /urlop macierzyński/

mgr Kamila Kupczyk – nauczyciel kontraktowy

mgr Mirella Nowak – nauczyciel kontraktowy

mgr Ewa Klaja – nauczyciel początkujący

lic. Karolina Buchman – nauczyciel początkujący

mgr Magdalena Szulik – nauczyciel początkujący

mgr Marzena Lampart-Busse – nauczyciel dyplomowany, logopeda , surdopedagog

mgr Agnieszka Wieczorek – nauczyciel kontraktowy, psycholog

mgr Monika Kawecka – nauczyciel mianowany, pedagog specjalny

mgr Karolina Zawidniak – nauczyciel kontraktowy, nauczyciel rewalidacji (fizjoterapeuta, terapeuta SI) /L4/

mgr Karolina Jackowska – nauczyciel początkujący, nauczyciel rewalidacji (fizjoterapeuta)

mgr Aleksandra Strączek – nauczyciel katecheta

mgr Paulina Karpińska – nauczyciel rewalidacji (terapeuta SI)

PERSONEL TECHNICZNY

Monika Smektała – woźna

Barbara Wowra – Motyka – konserwator

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.