WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice,

w związku z rozpoczęciem zajęć w nowym budynku przedszkola i w trosce o bezpieczeństwo dzieci  prosimy  o zastosowanie się do następujących zasad:

• Tymczasowe wejście do budynku znajduje się od strony zaplecza, w pobliżu drzwi wejściowych  do Pani intendent.

• Dziecko po wejściu do przedszkola jest przekazywane pracownikom technicznym.

• Przy przyprowadzaniu/odbiorze dzieci należy korzystać z czytnika kart według dotychczasowych zasad (zaznaczamy w ten sposób obecność dziecka).

• Przy odbiorze dziecka z przedszkola należy korzystać z domofonu (zgodnie z instrukcją umieszczoną na drzwiach wejściowych).

• Samochody należy parkować tylko na wyznaczonych miejscach parkingowych. Obowiązuje zakaz wjazdu na drogę bezpośrednio graniczącą z nowym budynkiem oraz zakaz parkowania w pobliżu wejścia do przedszkola. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa należy z dzieckiem dotrzeć pieszo do drzwi wejściowych  z miejsca na parkingu.

Wyżej wymienione zasady obowiązują od dnia 18 stycznia 2021 do odwołania.

Dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby

Dyrektor, nauczyciele i personel techniczny

Przedszkola w Jankowicach

INSTRUKCJA OBSŁUGI DOMOFONU