UROCZYSTE OTWARCIE NASZEGO PRZEDSZKOLA

„Przedszkole tu wszystko się zaczyna” – pod tym hasłem, 13.10.2021 r., odbyło się uroczyste otwarcie nowej części naszego przedszkola.

Zebranych gości w obecności  przedszkolaków powitała pani dyrektor, Wiesława Mięsok i po części oficjalnej, przecięciu wstęgi oraz poświęceniu nowych pomieszczeń zaprosiła na występ artystyczny.

Na scenie pojawiły się pierwsze postacie , które w nowej scenerii przypomniały nam, że nasze przedszkole  to placówka z tradycjami, otwarta na nowe wyzwania oraz promująca wartości  w naszej małej społeczności. Scenka teatralna w wykonaniu pań z Koła Gospodyń w Jankowicach,uzmysłowiła nam, że od pokoleń nasze przedszkole wzrasta, przekształca się oraz rozwija.

Artystyczną część uświetnili mali tancerze podczas prezentacji „Polki”, tańca nowoczesnego do muzyki Michaela Jacksona oraz dzieci podczas gry na instrumentach. Z okazji Święta Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom złożono życzenia zdrowia i sukcesów w pracy. Sto lat na dzwonkach i recytacja wiersza przez  starszaków to podziękowanie  dla wszystkich nauczycieli za ich troskę  i zaangażowanie.

Były gratulacje i życzenia składane przez przedstawicieli naszej gminy, kuratorium oraz zaproszonych gości.