INFORMACJA GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

Informacja Gminnego  Biura Spisowego

            Dnia 1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Spisem objęte są wszystkie osoby stale jak i czasowo zamieszkujące na terenie naszej gminy a także osoby niemające miejsca zamieszkania. Spis jest obowiązkowy.

            Podstawową formą spisu jest samospis internetowy. Na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego spis.gov.pl dostępna jest aplikacja do przeprowadzenia samospisu.

            W razie pytań  uruchomiona została specjalna ogólnopolska infolinia spisowa nr

022/279 99 99.

            Samospis internetowy to najwygodniejsza forma przekazania danych. Możemy z niej skorzystać w dowolnym miejscu i czasie, a dodatkowo będziemy mieli możliwość wzięcia udziału   i wygrania atrakcyjnych nagród w planowanej loterii.

            Więcej szczegółów na:  spis.gov.pl